O firmie

Podolog
Martyna Kobus

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Edukacji i Terapii w Poznaniu, gdzie uzyskałam tytuł kosmetologa. Pielęgnacją stóp zainteresowałam się już na studiach, dlatego postanowiłam kontynunuować naukę na rocznych studiach podyplomowych z zakresu podologii.

Doświadczenie jako podolog zdobywałam pod okiem wykwalifikowanych specjalistów w jednym z wiodących gabinetów podologicznych w Poznaniu. Swoją wiedzę staram się ciągle poszerzać uczestnicząc w szkoleniach, wykładach oraz konferencjach podologicznych.

Zdobyte umiejętności oraz doświadczenie pozwoliły mi na otworzenie gabinetu podologicznego w moim rodzinnym mieście Chojnicach. Zapraszam do skorzystania z moich usług. Jestem przekonana, że uda mi się rozwiązać problemy Państwa stóp.

Gabinet

Łączę pasję i wiedzę
z profesjonalizmem

  • Gabinet podologiczny został wyposażony w wysokiej klasy sprzęt renomowanych firm, będących liderami w swoich branżach i istniejących na rynku od wielu lat. Dzięki temu wykonywane zabiegi są na najwyższym poziomie i gwarantują pełen profesjonalizm.
  • Gabinet oferuje szeroki wachlarz profesjonalnych preparatów. Odpowiednio dobrany produkt dla pacjenta do pielęgnacji domowej przedłuża efekty zabiegu oraz jest kluczem do sukcesu terapii.
  • Komfort i bezpieczeństwo pacjenta podczas zabiegu są dla mnie bardzo ważne, dlatego korzystam z materiałów jednorazowych, a narzędzia są zawsze sterylne, otwierane dopiero podczas zabiegu. Przed przyjęciem kolejnego pacjenta gabinet jest każdorazowo dezynfekowany.
Galeria

Gabinet